zavřít

Bohové se zlobí v Age of Mythology

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Průběžně Vás zásobujeme novými obrázky z připravované real-time strategie - Age of Mythology, možného nástupce slavné Age of Empires II.

zdroj: Archiv

Naposledy tomu tak bylo někdy v září a ani dnes nezůstaneme pozadu s třemi pěknými screenshoty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Ensemble Studios zvolili pro tuto strategii jiný 3D engine než u Age of Empire. Ten bude podporovat různé drobnosti a detaily, jakými jsou například pohyb stomků a trávy ve větru, pára vycházející z úst zamrzajícím členům jednotek atd. Pokud jste tvrdošíjní ateisté, jistě byste měli svůj postoj ke Stvořiteli přehodnotit, neboť právě v Age of Mythology Vám hned tři různé civilizace (Římani, Vikingové, Egypťané) potvrdí, že úcta k Bohu, jeho vzývání a velebení, se vyplácí. Nejednou jim právě jejich "Ó Velký" pomůže a zažene krvelačné dobyvatele na útěk nebo svůj lid obdaří nějakou užitečnou vlastností či přímo "nebeskou příšerkou".
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.