zavřít

Black & White 2: Battle of Gods za dveřmi

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A jsme tu opět s připomínkou připravovaného datadisku pro strategii Black & White 2 - Battle of Gods.

zdroj: Archiv

Tentokrát vám přinášíme trojici nových screenshotů a informaci, že se jeho vydání nezadržitelně blíží. V USA se ho hráči dočkají v obchodech od 26. dubna, v Evropě o dva dny později, tedy 28. dubna. Ti, co dávají přednost online distribuci, se mohou těšit dokonce už na 24. dubna.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Battle of Gods samozřejmě vyžaduje k instalaci původní hru (recenze - 77 %). Pokud ji ještě nemáte a toužíte po ní, můžete si ji zakoupit na našem TISCALI Gameshopu, který jinak přijímá předobjednávky i na addon. Systémové požadavky jsou prý obdobné, tzn. procesor 1.6 GHz Intel Pentium 4 nebo srovnatelný, 512MB RAM , 3,5 GB místa na disku, 64 MB grafická karta s podporou 1.1 Pixel Shaderu (oficiálně hra podporuje karty série NVIDIA GeForce4 Ti, GeForce FX, GeForce 6200 nebo vyšší; ATI Radeon 8500 nebo vyšší, ATI Radeon X300 nebo vyšší), zvukovka kompatibilní s DirectX 9.0c.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.