zavřít

Bitvy z hybridu RTS/RPG Battle Mages

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do oblíbeného světa skřítků a kouzelníků se podíváte také s novými obrázky ze hry Battle Mages, která vzniká v dílnách ruského studia Targem.

Na vydání hry si ještě nějaký ten čas počkáme, neboť její dokončení je naplánováno na třetí kvartál příštího roku.


nové obrázkykompletní galerie

Battle Mages kombinuje prvky RPG i real-time strategie. Ve fantasy světě, jaký si představují vývojáři z Targemu, půjde o magický krystal, který měl chránit zemi před nebezpečím Chaosu. Pouze pod jeho ochranou mohli žít v klidu a míru dosti rozdílné národy a rasy. Jednou však vztahy mezi lidmi, elfy a dwarvy dospěly až k bodu mrazu a cosi ze zlomilo. Situace přímo nahrála hordám zombií a různých dalších krvelačných bestií, které rázem našly cestu do kdysi mírumilovného světa. Vaším úkolem je coby absolvent královské školy bojové magie najít onen artefakt a znovu nastolit v zemi klid.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.