zavřít

Besieger, Sea Dogs II, Dominus Online

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

3D real-time strategie Besieger od ruských Primal Software nevypadá soudě podle galerie vůbec špatně a navíc se její vývoj pomalu chýlí ke konci.

Do středověku se s tímto titulem podíváte na začátku příštího roku, který je zde co by kamenem dohodil. Bude to ale malý výlet, protože se uskuteční zatím jen díky právě dokončované hratelné demoverzi. Besieger je již z velké části hotova, nicméně protože Primal Software ještě nenašli vydavatele, těžko odhadnout, kdy přesně by mohla tato hra dospět až na pulty obchodů.

Konkrétní datum vydání připravovaného pokračování dobrodružné RPG/adventury Sea Dogs II bude také oznámeno teprve, až přijde ten správný čas, ale neoficiálně se šušká o jaru. Zatím můžete trochu té romantiky provoněné slanou vodou a krví bezbožných nepřátel prožít s naší galerií, kde jsou nyní k vidění i nějaké další nové obrázky. Vývojové studio Akella v případě tohoto svého projektu podepsala smlouvu s vydavatelskou společností Bethesda Softworks. Více se o Sea Dogs II můžete dozvědět např. v této starší zprávě.

    


Besieger galerie  ||  Sea Dogs II galerie  ||  Dominus Online galerie

Třetí titul, ze kterého vám přinášíme nové ukázky, patří do žánru masivně multiplayerových online RPG a pochází od vývojářů Regulator Studios. Ti vás pozvou do virtuálního světa Dominus Online až za velmi dlouhou dobu, na konci roku 2004. Do té doby se můžete dostatečně připravit na seznámení se s osmi zajímavými rasami. Např. obyčejně vyhlížející Dománi sice nepatří mezi ty nejsilnější, ani nejchytřejší, avšak vynikají v množství různých schopností a dovedností. Štíhlí, hbití a velice důvtipní Neanové jsou známí mj. pro své umění lukostřelby. Ztělesněním zla jsou dlouhorucí hrbatí usmrkanci Sharikové, kteří obzvlášť dobře zvládají krádeže. Něco mezi Domány a Neany jsou Ishadové. Tyto bytosti jsou však výhradně ženského pohlaví a jejich doménou je moudrost. Naopak Bodinové se mohou pochlubit silnými a velice schopnými řemeslníky. Nelítostní bojovníci se rekrutují z rasy Renzoků. O něco menší, ale také o něco tlustší než Bodinové jsou Loupinové. Nakonec se můžete potkat také s Tobeny, místními obry a velice dobrými bojovníky.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.