Battlefield: Vietnam, Larry, Rallisport Challenge 2
zdroj: Archiv

Battlefield: Vietnam, Larry, Rallisport Challenge 2

19. 12. 2003 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Trochu exotiky a hodně akce vás čeká v novém pokračování slavné multiplayerové akční hry Battlefield, která vás tentokrát vezme na výlet do Vietnamu.

Battlefield: Vietnam, jak se titul jmenuje, vzniká v dílnách Digital Illusions a jeho vydání je naplánováno na jaro příštího roku. Hra poběží na novém enginu (i zvukovém) a těšit se můžete na first-person perspektivu, autentická vozidla, zbraně a mnoho dalšího. Něco z toho vám ukáží i dnešní nové ukázky.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
Battlefield: Vietnam galerieLarry: Magna Cum Laude galerieRallisport Challenge 2

Až v pozdějších měsících příštího roku zažijete lehce erotická dobrodružství s notorickým smolařem Larrym, jehož hlavním smyslem života je navázat alespoň nějaký vztah s druhým pohlavím. Nejde však o žádného Casanovu, a tak se během jeho lovu na děvčata setkáte s nejednou humornou situací. Akční adventura Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude, ze které vám nabízíme nové obrázky, má být oprášením staré klasiky a je vyvíjena pro PC i konzole.

Studio Digital Illusions pracuje mj. i na novém xboxovém projektu s názvem Rallisport Challenge 2, který má oproti svému předchůdci přinést dvojnásobný počet tratí, nové pohledy kamer, herní módy i různá nová vozidla, a hlavně možnost hrát pře Xbox Live. V naší galerii máte možnost shlédnou nové screenshoty. Nějaká vylepšení budou znát prý na prostředí a efektech, které hře dodají hloubku. Aby se auta chovala více realisticky, byl od základu přepsán fyzický engine. Vydání hry je naplánováno na jaro příštího roku.
zdroj: WP3DGamers

korgull

Nejnovější články