zavřít

Battlefield 1942: The Road to Rome info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Protože se vydání prvního datadisku pro Battlefield 1942 nezadržitelně blíží (předpokládá se vydání 7.

února), můžeme vám i dnes z něj nabídnou sadu nových obrázků. Battlefield 1942: The Road to Rome se, jak víte z mnoha předchozích zpráv, zaměřuje na italskou a sicilskou kampaň, přičemž obohatí původní titul o dvě zcela nové armády, šest map, osm vozidel a tři ruční zbraně. The Road to Rome bude navíc sdílet stejný základní kód jako chystaný patch v1.3, jehož vypuštění by mělo proběhnout nejspíše ve stejnou dobu jako uvedení datadisku na pulty prodejen.


nové obrázkykompletní galerie

Vyzkoušíte si tedy ještě uniformy francouzské a italské armády, osaháte zbraně jako bajonet, italskou pušku Breda Model 30 nebo britský lehký kulomet Sten, svezete se v německém těžkém tanku Sturmgeschutz, a naučíte se ovládat pumový útočník BF-110, kanóny typu PAK 40, AT 25, M3 GMC a také M3 Grant či britský Mosquito.

Jak bylo zmíněno výše, zahrajete si na šesti nových originálních mapách. Jedna z nich se jmenuje operace "Husky" a přenese vás do ledna roku 1943. Tato mapa si vzala na paškál vpád spojenců na sicilskou pláž a jsou zde proti sobě postaveny armáda britská a italská. Na další mapě, se odehraje "bitva o Salerno", kde se spolu budou potýkat Američané a Němci. Právě zde se setkáte s americkým M3 GMC vybaveným protitankovým dělem ovládaným řidičem a místem pro 3 pasažéry, včetně zadního kulometčíka. S německým pumovým útočníkem BF-110 přijdete do styku v bitvě o přístav Anzio. Také vás ale čeká bitva u Santa Croce nebo operace "Baytown", která se odehrála v červenci 1943. Zde vám postup zkomplikují srázné cesty a řeka uprostřed bojiště. Obě strany tedy budou spoléhat spíše na své zdatné piloty. Nakonec se dopustíte bitvy o Monte Cassino, a to na mapě, která se jako jediná z těch nových odehrává v noci.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.