zavřít

Autobus z OFP: Resistance a dva rozhovory

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Doupě je zatím posledním webem, kterému Marek Španěl z Bohemia Interactive Studia poskytnul rozhovor na téma jejich datadisku Resistance pro jejich Operation Flashpoint.

Datum jeho vydání bylo stanoveno na 21.červen, což je přesně rok od uvedení původní hry na trh v Evropě. Jak ale ze zmiňovaného interview vyplynulo, zbývá jen měsíc na dodělání všech restů, neboť v půlce května se musí hra odevzdat na schválení vydavateli z Codemasters.
    Doupě: V jakém směru se má zlepšit grafika? Neovlivní to negativně HW nároky?

    Marek Španěl: Především se bude jednat o vyšší rozlišení textur a detailnější modely, ale také o vylepšení vykreslovaní krajiny a detailnější osvětlení. Co se týče HW, tak se nyní zaměřujeme hlavně na grafické karty s podporou HWTL. Zatímco původní Flashpoint jsme z větší časti vytvořili na počítačích s Voodoo 2/3, nyní již všichni hru hrajeme především na kartách GeForce 2/3... [více]
Společně s tím se objevily dva nové screenshoty, které vůbec poprvé předvádí zastávku s klasickým starým autobusem jako jedním z nových vozidel ve hře (tím druhým bude motorka). Druhým dnešní rozhovor o OFP: Resistance uskutečnili na OFP.Gamezone.cz, kde pro změnu vyzpovídali Viktora Bočana.

Další novinkou týkající se Flashpointu je ohlášení jeho převedení pro Xbox, na němž budou pracovat po dokončení Resistance přímo v pražských studiích Bohemia Interactive. Hlavní změnou v Xboxové verzi hry má být zjednodušené ovládání a kromě toho bude obsahovat i nové mise nebo vlastnosti datadisku Resistance. K vydání dojde v zimě, detaily najdete v tiskové zprávě.
zdroj: Doupě, PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.