zavřít

Archivní snímky z rozbořeného Stalingradu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Francouzská společnost 4X Studios zabývající se primárně vývojem různých grafických technologií nebo enginů se nedávno pustila i do her, konkrétně do dvou first-person stříleček Iron Storm a Stalingrad.

A právě z druhé jmenované hry odehrávájící se ve stejnojmenném městě během druhé světové války tu máme sadu prvních screenshotů. Ty názorně dokumentují, jak těžké bude vžít se do role ostřelovače se sniperkou v ruce, který operuje v ruinách rozbořených domů.


další nové obrázky

Střílečka Stalingrad bude příběhem mladého ruského ostřelovače oplývajícího přímo prvotřídními schopnostmi, což značí přítomnost jistých RPG prvků (přesnost, stamina, tichost atd.). Mimořádný um hlavního hrdiny se bude moci plně projevit při určité prácičce vyžadující preciznost - další informace zde. Stalingrad je momentálně ještě hodně daleko od dokončení, tudíž se jen stěží dá odhadovat jeho datum vydání.
zdroj: C&VG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.