zavřít

Aquanox 2: Revelation - obrázky z hlubin

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máte-li se dnes chuť podívat do světa ve vodních hlubinách, navštivte naši galerii k připravované střílečce Aquanox 2: Revelation, kde na vás již čeká několik čerstvých úlovečků.

Aquanox 2: Revelation vyvíjejí Massive Development, kteří původně začali s tím, že o této nové hře nechtěli mluvit jako o přímém pokračování prvního Aqanoxu. Nedávno však situaci přehodnotili, a jejich nové dílo nejenže dostalo do svého názvu číslo "2", ale bylo přímo oficiálně prohlášeno za plnohodnotného následovníka originálního titulu.


nové obrázkykompletní galerie

Aquanox 2: Revelation, na který získal vydavatelská práva Jowood, jsme na Tiscali už mnohokrát poměrně rozsáhle rozebírali, takže pokud vám něco uniklo, zapátrejte v našem archivu, anebo si počkejte na naše interview s vývojáři, které pro vás připravujeme.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.