zavřít

Antiteroristou v The Sum of All Fears

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V poslední době nebývá výjimkou, že se současně s natáčením nějakého filmu pracuje rovněž na hře, která vychází buď přímo z něj, anebo alespoň z naprosto stejné předlohy.

Stejné to je i s připravovaným titulem The Sum of All Fears, který jako film bude mít premiéru 31. května (USA, Kanada) a jako hra by se měl objevit během června. V naší galerii se můžete seznámit s několika dalšími přírůstky.


další nové obrázky

The Sum of All Fears (ať už film nebo hra) vychází z díla světoznámého spisovatele Toma Clancyho a hra jako taková navíc ještě z onoho nového filmu. The Sum of All Fears vzniká v dílnách společnosti Red Stormu a je zaštítěna Ubisoftem. Hráči během jedenácti nebezpečných misí povedou tým protiteroristických expertů. A protože se Vaše skupina bude skládat pouze ze samých elitních jednotek (HRT od F.B.I.), počítejte s tím, že právě Vy budete vysíláni vykonávat tajné vojenské operace za těch nejnebezpečnějších a nepředstavitelných okolností. Vaším úkolem bude ničit ilegální sklady zbraní, odstraňovat teroristické organizace, apod. Více informací o této hře získáte z preview, které se Tiscali připravuje na příští týden.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.