Akční strategie The Show hotova, nové ukázky
zdroj: tisková zpráva

Akční strategie The Show hotova, nové ukázky

6. 2. 2007 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak dnes oznámil magazín Worthplaying, akční real-time strategická hra The Show je hotova a v Evropě vyjde 23.

února. Mezitím se ale ještě někdy v polovině příštího týdne prý dočkáme hratelného dema, které nám tento titul vývojářů Sixteen Tons Entertainment přiblíží přeci jen o něco více než screenshoty v naší galerii, mezi něž přibylo několik nových kousků.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Děj hry The Show je situován na samý konec 21. století. Kalifornie je ovládána diktátorem Lou Baxterem, který naprosto nekompromisně trestá veškerou snahu oponovat vyhledáním předpokládaných buřičů a jejich uvězněním, aniž by proběhl soud. Kdo se jednou takto ocitne za mřížemi, pro toho už není cesty zpět. Leda by se zúčastnil speciální show, v jejímž rámci vězni baví publikum tím, že jejich týmy soupeří s týmy The Show. Vše se přitom odehrává na ostrově nacházejícím se 20 mil od kalifornského pobřeží.

Vy v singleplayerové kampani ztvárníte roli agenta demokratického Východu, který byl mezi vězně nasazen s posláním bojovat proti Baxterovu teroru. Těšit se můžete na taktické souboje se stovkami jednotek, nespočet množností, jak zdokonalit své vybavení, různé speciální schopnosti, 15 typů mechů, 21 typů různých pěších jednotek, ale i na 10 multiplayerových map s podporou až čtyř hráčů.
zdroj: WP

korgull

Nejnovější články