zavřít

Akční adventura Galleon opět o krok blíž

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční romantická 3D adventura Galleon, na které se podílí jeden z autorů Lary Croft, už konečně dospěla do fáze beta.

Oznamují to nově provedené oficiální stránky hry, odkud také pocházejí naše dnešní nové obrázky. Vývojové studio Confouding Factor připravuje tento titul v první řadě pro Xbox (Vánoce 2002). O nějakou dobu později by se pak měla objevit také verze pro GameCube. Jak to bude s verzí pro PC, nyní není příliš jasné - potvrzena nebyla, ale podle různých náznaků se zdá, že by přeci jen někdy v roce 2003 mohla přijít také.


nové obrázkykompletní galerie

Galleon s sebou přinese příběh kapitána Rhamy Sabriera, hrdiny mýtických rozměrů. Hra je v zásadě založena na filmech ze 60tých let, jako Jáson a Argonauti, nebo Sindibád, ale objeví se v ní i příměs heroických filmů z let 50tých. Když k tomu ještě navíc přidáte špetku kung fu a disneye, dostanete naprosto přesný obrázek toho, co se v dílnách Confoundig Factor studia líhne. Vzhledem ke všemu výše uvedenému není překvapením, že se budete účastnit velkých rvaček, potkávat s neuvěřitelnými monstry, zažijete romanci, mstu a při svých výzkumných cestách vyřešíte nejednu hádanku.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.