zavřít

Age of Pirates: Caribbean Tales až v září

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Až koncem léta, konkrétně v září se na pultech obchodů objeví akční RPG adventura Age of Pirates: Caribbean Tales vývojářů ze studia společnosti Akella.

zdroj: Archiv

Oznámila to v rámci tiskové zprávy o nabytí distribučních práv na tento titul od Playlogic vydavatelská společnost Atari. Na roli nezávislého lovce štěstěny zvaného Blaze, případně jeho rudovlasé společnice Beatrice, si tedy budete muset ještě nějaký ten pátek počkat. Alespoň tak máte dost času na to, abyste se na velká pirátská a námořní dobrodružství v Karibském moři připravili.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V Age of Pirates: Caribbean Tales se budete moci plavit až na 16 různých typech lodí, za rozmanitého počasí, ve dne i v noci (jak dokládají i dnes přidané ukázky). Dostane se na boje s meči, stejně jako na velké námořní bitky. Těšit se můžete na napínavé a nebezpečné mise, dobývání a následné řízení kolonií, obchodování, ale také plundrování obchodních konvojů. Vedle singleplyerového dobrodružství vám tento titul nabídne rovněž multiplayer s podporou až 16 hráčů a s módy jako Deathmatch, Team Deathmatch, Defend the Convoy a Capture the Fort na výběr.
zdroj: PR, FiringSquad

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.