Age of Pirates: Caribbean Tales až v září
zdroj: tisková zpráva

Age of Pirates: Caribbean Tales až v září

8. 7. 2006 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Až koncem léta, konkrétně v září se na pultech obchodů objeví akční RPG adventura Age of Pirates: Caribbean Tales vývojářů ze studia společnosti Akella.

Oznámila to v rámci tiskové zprávy o nabytí distribučních práv na tento titul od Playlogic vydavatelská společnost Atari. Na roli nezávislého lovce štěstěny zvaného Blaze, případně jeho rudovlasé společnice Beatrice, si tedy budete muset ještě nějaký ten pátek počkat. Alespoň tak máte dost času na to, abyste se na velká pirátská a námořní dobrodružství v Karibském moři připravili.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

V Age of Pirates: Caribbean Tales se budete moci plavit až na 16 různých typech lodí, za rozmanitého počasí, ve dne i v noci (jak dokládají i dnes přidané ukázky). Dostane se na boje s meči, stejně jako na velké námořní bitky. Těšit se můžete na napínavé a nebezpečné mise, dobývání a následné řízení kolonií, obchodování, ale také plundrování obchodních konvojů. Vedle singleplyerového dobrodružství vám tento titul nabídne rovněž multiplayer s podporou až 16 hráčů a s módy jako Deathmatch, Team Deathmatch, Defend the Convoy a Capture the Fort na výběr.
zdroj: PR, FiringSquad

korgull

Nejnovější články