zavřít

Age of Mythology v češtině koncem listopadu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pavel Štastný z AT Computers dnes poslal zástupcům herních médií vysvětlující dopis o tom, jak to vypadá s českou verzí RTS Age of Mythology, která měla původně vyjít ve stejný den jako ve světě (info), ale nestalo se tomu tak.

Jak jsme informovali už koncem října, vydání se opozdí a nyní je oficiálně stanoveno na 27.listopadu (cena 1599 Kč). To je vzhledem k velikosti překládaného textu (skoro 1 MB) a při snaze o co největší kvalitu opět trochu šibeniční termín, ale uvidíme, jestli to alespoň napodruhé vyjde. Hlavním důvodem zdržení je prý to, že texty v betě a finální verzi AoM byly z 60% rozdílné, takže se řada věcí musela předělávat.


nové obrázkykompletní galerie

Lokalizace Age of Mythology se skládá z přeložení všech textů (titulky, help, history atd.), manuálu a krabice, ale jinak bude hru doprovázet mluvené slovo v angličtině. Na internetovém obchodě (X)zone v současné době probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát speciální Collector's Edition a další ceny. Více se o nejlepší RTS letošního roku dočtete v naší recenzi, kde AoM získalo 95%.
zdroj: PR, AOM fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.