zavřít

Adventura Belief & Betrayal až v příštím roce

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost dtp/ANACONDA nás dnes informovala o spuštění plné verze oficiálních stránek (se vším všudy, včetně fóra) nadcházející adventury Belief & Betrayal studia Artematica a také o tom, že se se vydání tohoto titulu plánuje na začátek příštího roku.

Vhledem k tomu, že se při ohlášení hry počítalo s posledním kvartálem roku letošního, dá se říci, že dochází k určitému odkladu. No nic, to se stává. V každém případě pro vás dnes máme ještě i čtveřici nových screenshotů, které na vás už netrpělivě čekají v naší galerii.


Belief & Betrayal má být vlastně takovým thrillerem, ve kterém najde své místo vše, od víry a pověr, přes korupci a moc, až po pravdu i konspiraci. Hlavním hrdinou příběhu je žurnalista Jonathan Danter, žijící a pracující v New Yorku. Ten, když byl na pohřbu svého strýce, narazil na spoustu jakýchsi nesrovnalostí, které, jak se zdá, ukazují na něco mnohem většího. Své pátrání po okolnostech strýcovy smrti začne v Londýně, načež objevuje čím dál víc podivností, jež jako by se všechny sbíhaly v jednom jediném bodě, a to v křesťanském kostele. Nakonec vás příběh spolu Jonem Daneterem protáhne skoro celou Evropou, z Londýna do Francie, z Benátek do Vatikánu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.