zavřít

7 Sins - dopřejte si vášně ve výkladní skříni

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdy tento měsíc, konkrétně snad 20., by měla na PC a PS2 vyjít hra s názvem 7 Sins.

Společnost Digital Jesters, která bude tento neřestný titul vydávat, opět vypustila sadu nových ukázek a při té příležitosti rovněž poskytla informace o na nich zobrazených pěti místech, na která budete moci pozvat dámu svých snů v očekávání chvilek plných vášně.


Nezapomeňte, že 7 Sins je hra, ve které se odvážné kousky více než očekávají. Jedním z těch méně originálních míst je proto jistě lože v luxusním apartmá, které sice zaručuje diskrétnost, ale riziko možného odhalení je zde velmi malé. Podobně jako ve sprše. O něco více vzrušení lze tedy očekávat ve zkušební kabince. Náruživější hráči s menší dávkou ostychu si budou moci dopřát sex i na pohodlných gaučích v temných koutech nočních klubů. Ti nejodvážnější pak vůbec nemusí troškařit a mohou rozvášnit svou partnerku přímo ve výkladní skříni za bílého dne a za přihlížení stovek kolemjdoucích. Jak jsme vás informovali už minule, 7 Sins by měla vyjít také u nás, a to díky společnosti HyperMax.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.