X360 Zaklínač 2 vyjde v dubnu, nový obsah bude i pro PC verzi
zdroj: tisková zpráva

X360 Zaklínač 2 vyjde v dubnu, nový obsah bude i pro PC verzi

26. 1. 2012 23:14 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Na dnešek slíbené informace o X360 verzi akčního RPG Zaklínač 2, zejména termín vydání, konečně přišly skrze tiskovou konferenci (vi záznam) a jsou příjemné nejenom pro majitele konzole od Microsoftu, ale i pro současné a budoucí majitele PC verze. Nejdříve však odlifrujeme konzolovku. Jak už víme z minulého týdne, X360 verze hry bude díky lokalizaci Comgadu k dispozici s CZ titulky za 1199 Kč / 48,99 euro. A koupit si ji v obchodech budete moci od 17. dubna tohoto roku. X360 verze bude obsahovat všechna vylepšení, kterých se dočkala po svém vydání PC verze (více informací v tomto článku) a ještě něco navíc. Jmenovitě to mají být cca 3 hodiny nového obsahu v podobě dvou nových dobrodružství v rámci třetího aktu hry, kdy se mrknete i do nových lokací – podzemní chodby pod Loc Muine, les v horách Loc Muine a tajný průchod jeskyní.

V rámci nových questů se setkáte s trojicí nových postav (včetně třicetileté vznešené dámy Brigidy Papebrock ) a dále hra přinese nové in-game animačky a filmečky: novou závěrečnou animačku od polského režiséra Tomasze Baginskiho i nové animačky bez prostředně po konci hry, které budou sumírovat vaše volby během hry. No, a když hovoříme o tom novém obsahu pro X360 verze, tak je třeba zdůraznit, že se jej zdarma prostřednictvím updatu dočkají i hráči na PC!

CD Projekt tedy neslevuje ze své náklonnosti k PC hráčům a zase jim servíruje něco navíc, v případě druhého Zaklínače dokonce už podruhé. Od 17. dubna se navíc do prodeje dostane vylepšená (Enhanced) verze Zaklínač 2 pro PC, která bude obsahovat úplně všechny vydané přídavky včetně těch z PC verze. Tato edice je ale určena hlavně těm, kdo si hru do té doby nestihnou koupit.

Mimochodem, PC verze Zaklínač 2 je nyní na GoG.com zase ve slevě, abyste se stihli připravit na všechen ten nový obsah, který zdarma dostanete 17. dubna. Pokud už hru máte, můžete se zatím mrknout nejenom na záběry z tiskovky, kde bylo všechno výše uvedené oznámeno, ale zároveň chytit docela dost nových záběrů právě z X360 verze. Nové obrázky z X360 verze najdete v naší galerii.

Nejnovější články