War Front hotova, Forza Motorsport 2 v květnu
zdroj: tisková zpráva

War Front hotova, Forza Motorsport 2 v květnu

27. 1. 2007 16:16 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Sami moc dobře víte, že oznámení termínu vydání nějaké hry samo o sobě příliš neznamená, když pak mnohdy dochází k odkladům, a to někdy i opakovaně.

War Front: Turning Point zdroj: tisková zpráva Ostatně ve zprávách z minulých dnů jste jich mohli zaznamenat dost. Že se vývoj projektu chýlí ke konci, ale relativně s určitostí naznačuje vypuštění hratelného dema. To člověk většinou skutečně může počítat s tím, že se s daným titulem setká na pultech obchodů v horizontu několika dní, případně týdnů, pokud už náhodou na nich neleží. No a poté, co se v souvislosti s připravovanou sci-fi RTS War Front: Turning Point v listopadu ukázalo nejdříve demo multiplayerové, jsme tu měli v polovině ledna už i demoverzi singleplayerovou, tudíž by vás nemělo zase tak moc překvapit, když vám dnes oznámíme, že je tato hra vývojářského týmu Digital Reality konečně hotova a na cestě do lisovny. K dostání by pak měla být od 19. února. O tom, zda se můžeme těšit na vydání i u nás, zatím informace nemáme.

Druhá část této zprávy je určena všem, kdo čekají na závodní simulaci Forza Motorsport 2 (X360) od Turn 10 a Microsoft Game Studios. Na oficiálních stránkách tohoto titulu, jehož vydání bylo původně naplánováno na listopad loňského roku, se objevilo nové datum vydání. Je jím květen 2007, přičemž by se prý tvůrci rádi vešli spíše do jeho první poloviny. Držme jim tedy palce. Ale to není vše, co jsme se dozvěděli nového. Došlo i ke zveřejnění seznamu 12 závodních okruhů, na nichž se ve Forza Motorsport 2 budete prohánět. Jsou to: "Mugello Autodromo Internazionale, Suzuka Circuit, Sebring International Raceway, Mazda Raceway Laguna Seca, Tsukuba Circuit, Road Atlanta, Silverstone Circuit, Nürburgring Nordschleife, Maple Valley Raceway, Sunset Peninsula Infield, New York Circuit a Test Track". V těchto prostředích budou různé variace tratí, kterých má být celkem 47. Více se dozvíte zde.

korgull

Nejnovější články