Vyzkoušejte uzavřenou betu Shadow Tactics - Commandos ze středověkého Japonska
zdroj: Archiv

Vyzkoušejte uzavřenou betu Shadow Tactics - Commandos ze středověkého Japonska

17. 5. 2016 13:41 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Pokud vám chybí hry typu Commandos, můžete svou pozornost zaměřit na Shadow Tactics – Blades of the Shogun z dílny Mimimi Productions. Hra nabídne prakticky stejný princip hratelnosti jako Commandos, zasazený ovšem do středověkého Japonska. Vyjít hra má až koncem roku, ale už nyní se můžete přihlásit do uzavřené bety, ve které si hru vyzkoušíte a navíc pomůžete týmu s dalším vývojem.

Uzavřená beta poběží až do 30. května, a když se do ní na těchto stránkách přihlásíte, čeká vás ovládání pětičlenného týmu agentů, které šógun v roce 1615 vyslal zlikvidovat tajemného Kage-sama - usiluje totiž o pád šogunátu. Jelikož je početní převaha na straně soupeře, musíte se opřít o plížení, údery ze zálohy a pečlivě načasované akce, k čemuž využijete odlišné schopnosti pětice svěřenců.

Ninja Hayato likviduje nepřátele tiše pomocí meče a šurikenů, přičemž preferuje útoky ze stínu. Samuraj Mugen je lepší v konfrontaci na férovku, kdy zlikviduje i několik protivníků najednou, za což ovšem platí sníženou flexibilitou. Gejša Aiko skvěle splývá s prostředím, disponuje různými převleky a rozptyluje nepřátele pomocí konverzace a flirtování. Yuki je dítě ulice, které se specializuje na používání pastí a návnad. Posledním do party je veterán Takuma, který si z války odnesl pušku, s níž zvládá odstřelovat protivníky na velkou vzdálenost.

zdroj: Archiv

Klíčem k úspěchu bude správná analýza situace a vytvoření taktiky, odpovídající silným i slabým stránkám vašich agentů. Kromě jejich schopností budete využívat i prostředí, převýšení, úkrytů apod.

Shadow Tactics – Blades of the Shogun vyjde koncem roku na PC, PS4 a Xbox One.

Nejnovější články