V Over My Dead Body lovíte své vrahy jako zombie i duch v jedné osobě
zdroj: Archiv

V Over My Dead Body lovíte své vrahy jako zombie i duch v jedné osobě

30. 6. 2016 14:58 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Noelle Brody měla štěstí v neštěstí. Brody je totiž mrtvá, jenže ne tak úplně. Je nemrtvá, zombifikovaná. Brody ale zároveň není ani tou klasickou zombií, ale zástupcem vzácného mrtvého poddruhu Skellington. O strastech „života“ neživého vypráví nezávislý titul Over My Dead Body, který můžete už teď zkusit ve formě prototypu.

Brody pracovala pro Mortiga Consolidated a snad by i bývala měla sladký život, kdyby jen držela krok a zavřenou pusu. Její práce se jí však přestala líbit v momentě, kdy vyšlo najevo, že z jejího díla někdo vyrábí zbraň a že její náplň práce může někomu druhému způsobit docela nepříjemnou újmu. Na její protesty ale zaměstnavatel zareagoval poměrně podrážděně - prostě ji nechal zabít.

Nikdo ale nepočítal s tím, že Brody tak docela nezemře. Hlavním cílem je tedy procházet základnou Mortiga Consolidated a likvidovat bývalé kolegy. Jako Skellington je ovšem hlavní hrdinka zároveň zombií i duchem. Jako hráči se tak chopíte hned dvou postav najednou – nehmotného ducha i velmi hmotné a hladové zombie.

Jednou ze základních taktik tak je ochromení nepřítele v roli ducha a následné pokousání už v podobě zombie. Taktické možnosti pramení z dvojice zcela odlišných postav s rozdílnými speciálními schopnostmi, které ovládáte a jde vymýšlet hned několik různých kombinací.

Mechanika je to rozhodně zajímavá a jak již bylo vyřčeno na začátku, hru si můžete vyzkoušet již nyní. Prototyp hry lze stahovat na serveru Itch.io. Plná verze hry by pak měla za cenu deseti dolarů dorazit na PC a na Mac skrze Steam.

zdroj: Archiv

 

Nejnovější články