V LEGO Star Wars: The Force Awakens se podíváte mezi Návrat Jediho a Síla se probouzí
zdroj: tisková zpráva

V LEGO Star Wars: The Force Awakens se podíváte mezi Návrat Jediho a Síla se probouzí

2. 2. 2016 20:06 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

To by v tom byl čert, aby nový Star Wars film neměl svou vlastní LEGO hru. A také, že ano. LEGO Star Wars: The Force Awakens vyjde pro (uf!) PC, PS4, Xbox One, PS3, X360, Wii U, PS Vita a 3DS 28. června a soudě dle prvního traileru nabídne zážitek, který fanoušci herní LEGO série očekávají – humor ve známém prostředí, vtipnou parodii, ale samozřejmě i příjemnou a pohodovou hratelnost pro celou rodinu. Několik novinek v herní verzi The Force Awakens ale najdete a nezní vůbec špatně.

Příběhovou stránku ocení nejvíce právě fanoušci Star Wars ságy. Hra by totiž měla nabídnout několik překlenovacích příběhů, které jsou časově zasazeny mezi snímky Návrat Jediho a Síla se probouzí. Hráče tedy čekají nové příběhy a nepůjde jen o parodické kopírování posledního snímku, což by fanoušci Star Wars mohli ocenit.

Jak je ale z traileru jasné, dojde i na The Force Awakens. Čekat tak můžete hlavní hrdiny jako Rey, Finn, Dameron Poe, BB-8 Chewbacca, Han Solo, ale i zlegovatělé záporáky v čele s Kylo Renem, admirálem Huxem a kapitánkou Phasmou. A podíváte se na Jakku, ale i základnu Starkiller.

Trailer na hru každopádně opravdu mile paroduje původní trailer na film a některé momenty jsou vtipné svým situačním humorem. Ale na to už jsme si u LEGO série zvykli - vždy uměla bavit, a když nevyšel jeden vtip, zafungoval druhý.

zdroj: Archiv

LEGO Star Wars: The Force Awakens nabídne přepracovaný systém stavění, potažmo vylepšený systém multistaveb, který nabídne širší možnosti toho, co jde z Lego kostek postavit. S pomocí prostředí by tak mělo jít lépe bojovat proti nepřátelům a kromě klasických střetů pěšmo prý máme čekat i souboje ve vesmíru - nebojte, zalétáte si i v Millennium Falcon.

Nejnovější články