Máte námět či připomínku? Napište nám
Unreal II až v březnu, RatHunt asi nikdy
zdroj: Archiv
Novinky

Unreal II až v březnu, RatHunt asi nikdy

21. 9. 2002 2:02 | autor: Redakce Games.cz |

Hernímu magazínu CVG dnes mluvčí společnosti Infogrames potvrdil, že druhé pokračování působivé střílečky Unreal od Epicu, Unreal II - tentokrát vyvíjený společností Legend Entertainment, bude vydáno se zpožděním.

Unreal II: The Awakening zdroj: Archiv Své plány coby maršál vesmírné lodi Atlantis tedy ještě odložte. Místo o letošních Vánocích totiž budete moci začít luštit záhadu sedmi mystických artefaktů až tak v březnu 2003. Zasmutnit si můžete v naší galerii a pokud ještě přes slzy uvidíte, můžete si oživit dosavadní vědomosti v tomto preview.

Obrázek zdroj: Archiv Zatímco odložení výše zmíněného titulu se dalo předpokládat a tudíž se nedá hovořit o nějakém velkém zklamání, v poněkud rozpačitější situaci se nyní nachází FPS s prvky RPG od polských Mirage Interactive - RatHunt. Protože se vývojáři z této společnosti chtěli lépe soustředit na svůj další titul - Sniper: Path of Vengeance, který nyní již okupuje pulty některých obchodů, a o kterém jste se mohli dozvědět spoustu zajímavých informací také z našeho interview, vývoj RatHunt byl pozastaven a zatím není jasné, co se bude dít dál. Mirage přiznávají, že RatHunt byl jistě nápaditý, ale Sniper je prý o mnoho lepší.

zdroj: HomeLANBluesNews

korgull

Nejnovější články