Ubisoft oznámil odklady svých podzimních her
zdroj: Ubisoft

Ubisoft oznámil odklady svých podzimních her

19. 7. 2021 10:07 | Novinky | autor: Pavel Makal |

V herním průmyslu a zejména v době covidové platí, že se nemá říkat hop, dokud není bezpečně přeskočeno, alespoň co se termínů vydání týče. Loňský i letošní rok jsou roky odkladů a nevyhnulo se to ani vydavatelství Ubisoft, které mělo na letošní podzim několik oznámených titulů.

O něco menší průtah čeká arkádové závodění Riders Republic. Hra, v níž se můžete s ostatními utkat v jízdě na horském kole, lyžích, snowboardu nebo třeba tryskovém wingsuitu, měla původně vyjít 2. září, vývojáři z Ubisoft Annecy ovšem termín vydání odsunuli na 28. října. V rámci oznámení ovšem aspoň lákají na brzkou otevřenou betu, v rámci níž si jejich masivní online hřiště budeme moci v předstihu vyzkoušet.

Druhé a o něco delší zdržení postihne Rainbow Six Extraction. Letos už to kooperativní střílení mutantů na pulty obchodů nestihne, novým rámcovým termínem vydání je leden příštího roku. Hra byla oznámena už na E3 2019, tehdy ještě s podtitulem Quarantine, a měla vyjít v loňském roce. Ubisoft ji nakonec opakovaně přesouval, aby dal týmu více času na dokončení. Uvidíme, zda je aktuální odklad tím skutečně posledním.

Poslední velký titul, který má od francouzského vydavatelského domu dorazit na trh v letošní předvánoční sezóně, je Far Cry 6 a zdá se, termín 7. října zatím neochvějně platí. Hra měla ale původně vyjít už zkraje letošního roku.

Nejnovější články