Tvůrci Saints Row představili akční řežbu Agents of Mayhem
zdroj: tisková zpráva

Tvůrci Saints Row představili akční řežbu Agents of Mayhem

7. 6. 2016 11:36 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Při prvním pohledu na Agents of Mayhem vás napadne, že se Volition Games rozhodli udělat vlastní verzi přepálené týmové online střílečky ve stylu Overwatche, ale nenechte se zmýlit. Hra je určená pro jednoho hráče, nabízí otevřený svět a tým agentů, mezi nimiž se budete moci během boje přepínat. A pokud byste truchlili po gangu Saints, vězte, že spolu sdílí jedno universum a tedy bude hra pořádně ujetá.

Zhostíte se skupinky superagentů organizace MAYHEM (The Multinational AgencY for Hunting Evil Masterminds), která bojuje proti superzáporákům z organizace LEGION (The League of Evil Gentlemen Intent On Obliterating Nations) a to v Soulu budoucnosti. MAYHEM založila Persephone Brimstone z agentů celého světa, aby mohli bojovat s hrozbou Legionu, který vede Doctor Babylon, zlý chlapík se zlým pohledem, zlými úmysly a energetickou vycházkovou hůlkou.

Zápletka i první trailer si ale opravdu dělají tak trochu legraci z Overwatche. Pořád jde o skupinku výjimečných agentů, ovšem v tomhle případě tu létají slova jako „motherfuckers,“ jeden z agentů je herec, který během lámání vazů domlouvá smlouvu na další díl svého filmu a když přijde telefonát, pošle do sebevražedné akce svého dubla. Celá operace končí tím, že je část Soulu zničená, záporák dosáhl svého a ze hry čiší styl humoru Volition, který se promítl i do Saints Row.

Hrát budete v otevřeném světě, tedy v Soulu, přičemž mise plníte s trojicí předem zvolených agentů. Mezi nimi můžete v rámci akce viděné z pohledu třetí osoby volně přepínat. Každý agentu bude mít svůj unikátní styl – od rychlých střelců, přes pomalé bijce, odstřelovače apod. Své agenty budete moci upravovat pomocí vybavení a tak si ještě víc přizpůsobit složení týmu svému stylu hraní.

Hra poběží na novém enginu, který si Volition sami vytvořili a odpovídá faktu, že hru budou kromě PC prezentovat i na PS4 a Xbox One, takže by měla vypadat k světu a ne jako na původním enginu Saints Row. K hraní Agents of Mayhem se ale dostanete až příští rok, kdy hru vydá Deep Silver.

Nejnovější články