Toužíte po práci v lese? Zkuste simulátor dřevorubce Lumberjack’s Dynasty

25. 2. 2021 17:20 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Tvůrci povedené simulace Farmer's Dynasty vydali svou další hru založenou na stejných principech. Místo farmaření ale budete pracovat se dřevem v simulaci života dřevorubce Lumberjack's Dynasty. Avšak stejně jako jejich první hra nebyla pouze o farmaření, ani dnešní novinka není jen o dřevařském průmyslu.

Jde spíš o simulátor života jedince, ale i celé komunity, v níž si snažíte udělat dobré jméno a rozjet lukrativní byznys. Zejména v prvních několika hodinách se k práci se dřevem dostanete jen zřídka. Budete totiž plnit spíš funkci opraváře střech a polorozpadlých budov sousedů, za což se vám odvděčí nejrůznějším vybavením potřebným pro následnou výrobu palet, štěpky a dalších produktů ze dřeva.

Budete kupovat pozemky, abyste mohli kácet a posléze i sázet stromy, plnit zakázky, kupovat lepší stroje a vozidla a tak dále. Dokonce dojde i na titulní dynastii. Stačí se dvořit vybrané slečně, která se s trochou štěstí stane vaší manželkou a vaše příjmení brzy ponese potomek.

Hra Lumberjack's Dynasty byla v předběžném přístupu po deset měsíců a její dnes vydaná plná verze je bohatší právě o možnost rodiny, ale také o budování dosud chybějících mostů a ani tady nechybí možnost chovat dobytek pro další zisky. Až do čtvrtého března můžete využít klasické launchové 10% slevy.

Série Dynasty má ve vývoji (momentálně v early accessu) ještě třetí hru Medieval Dynasty, o kterou se ale stará jiné studio. Jedná se také o simulaci života a komunity, v tomto případě středověkých občanů, ale jde zároveň o survival. Musíte jíst, pít a spát, je zde velký důraz na crafting, lov, dřevorubectví a ve výsledku budování celé vesnice, jíž budete starostou, zatímco pro vás ostatní loví, starají se o dobytek, kutají v dolech a tak podobně.

Nejnovější články