Tomb Raider: Angel of Darkness později
zdroj: Archiv

Tomb Raider: Angel of Darkness později

23. 10. 2002 2:22 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Poslední přírůstek, který byl dnes oficiálně zařazen do neutěšeně se rozrůstající kategorie titulů, jež nestihnou vánoční sezónu, se jmenuje Tomb Raider: Angel of Darkness.

trtheangelofdarkness zdroj: Archiv V případě nové generace third-person akcí s Larou Croft se však nejedná o nic moc překvapivého, neboť hra měla původně vyjít 15.listopadu, ale za poslední měsíce jsme z ní neviděli jediný čerstvý obrázek ani žádnému magazínu nebyla poskytnuta betaverze na preview. Vydavatel Eidos, který společně s novým Tomb Raider odsunul na únor i v Anglii oblíbený fotbalový Championship Manager 4, to v tiskové zprávě zdůvodnil obvyklými plky, že oba tituly jsou nyní ve finální fázi vývoje a potřebují další čas na vylepšení hratelnosti.

Angel of Darkness (preview) byl zatím předváděn odborné veřejnosti pouze na zářijové PlayStation Experience v Londýně a nevzbudil prý velké nadšení, takže posunutí vydání snad bude k dobru věci. Každopádně Eidos toto odložení nemusí příliš bolet, protože má nyní jiná želízka v ohni - multiplatformový Hitman 2 a TimeSplitters 2 pro PS2 - která si vedou v žebříčcích prodejnosti extrémně dobře. Osobně bych si tipnul, že nový Tomb Raider vyjde pro PC nejdříve někdy na jaře nebo v létě příštího roku, ale jak to bude doopravdy, odhalí teprve následující týdny.

zdroj: CVG, PR

jd

Nejnovější články