Špionážní CounterSpy vyrazí na svou tajnou misi v půlce srpna
zdroj: Archiv

Špionážní CounterSpy vyrazí na svou tajnou misi v půlce srpna

24. 7. 2014 13:25 | Novinky | autor: Ladislav Loukota |

Efektní špionážních kousků ve stylu Studené války není nikdy dost, zvláště když jsou pojaté tak krásně, jako v blížící se arkádě CounterSpy. Nadějně vyhlížející stylizovanou akci si hráči konečně budou moct osahat už za necelý měsíc. CounterSpy momentálně míří pouze na PlayStation 3, PlayStation 4 a PS Vita. Vydání na další platformy mimo mobilní telefony není v plánu.

Šťastní majitelé zařízení od Sony budou v CounterSpy si budou moci zkusit infiltrování základen světových supervelmocí. Cílem hry je zastavení šíleného vesmírného závodu o to, která ze supervelmocí jako první zničí Měsíc pomocí atomovek. To skutečně jako něco, co se vážně mohlo stát půlstoletí nazpět. Celá hra je však především vyvedena v nádherné stylizaci, díky níž by se jeden s nostalgickou slzou v oku skoro až těšil na další kolo Studené války.

Není se čemu divit, CounterSpy totiž vyvíjí studio Dynamighty složené jak z bývalých vývojářů z LucasArts (kteří však odešli ještě tři roky před jeho koncem), tak i veteránů filmařského konglomerátu Pixar, jenž si na podobném vizuálním stylu postavil živnost. K absolutní dokonalosti tak chybí jediné - totiž vydání DLC, v němž by šlo hrát za Sterlinga Archera.

Kdo by se do vydání hry chtěl navnadit dalšími příklady krásy CounterSpy, nechť se podívá na oficiálním tumblr vývojářů, kde se krom zajímavostí objeví i další nádherné obrázky.

zdroj: Archiv

Nejnovější články