Rozdáváme kódy s řadou bonusů pro postapo střílečku Survarium od tvůrců S.T.A.L.K.E.R.
zdroj: tisková zpráva

Rozdáváme kódy s řadou bonusů pro postapo střílečku Survarium od tvůrců S.T.A.L.K.E.R.

12. 3. 2016 1:52 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Postapokalyptická střílečka Survarium budí pozornost od samého začátku. Tvůrci z Vostok Games se totiž podíleli na vývoji S.T.A.L.K.E.R.a, ale hlavně dokázali hráče oslovit s tematickým zasazením a hratelností Survaria, která stojí hlavně na skillu, až pak na vybavení a schopnostech. V praxi se o tom zájemci mohou zdarma přesvědčovat každý den už více než rok, po který běží otevřená beta. A nedávný update, který některá části hry výrazně změnil, je zase dobrý impuls k hraní Survaria pro ty, co zatím postapo střílečce odolávali. Ať už ale patříte do kteréhokoli tábora, bude se vám určitě hodit bonusový kód, který vám po aktivaci přines 30 000 stříbrňáků, 500 součástek a 7 dní prémiového přístupu. Udělat pro získání kódu nemusíte nic zvláštního - stačí požádat o kód v článku.

Současná beta Sruvaria nabízí herní módy pro hráče jednotlivce i celé týmy, ve kterých je na skillu postavená akce doplněná o anomálie s řadou cenných artefaktů – když je přežijete, samozřejmě. Artefakty poskytují pasivní i aktivní bonusy a nechybí levelování postavy s vylepšování fyzických i střeleckých dovedností. Nově lze navíc upravovat zbraně, k čemuž vám poslouží součástky, které obdržíte v rámci následujícího kódu. Takže si jej můžete vyzvednout a níže se dočíst, jak ho aktivovat, jaké jsou podmínky využití bonusů, potažmo co vlastně jednotlivé položky znamenají.

Po aktivaci kódu podle pravidel uvedených níže získáte:

500 součástek – můžete je použít k upgradu zbraní a vybavení prostřednictvím modifikátorů

30 000 stříbrných – použijte je k nákupu vybavení, zbraní, zásob, upgradů od různých frakcí

7 dní prémiového přístupu – po dobu přístupu k prémiovému/placenému účtu získáváte o 50 % více stříbrných, o 50 % se zvyšuje reputace v rámci frakce, o 50 % více zkušenostních bodů atd.

Pravidla aktivace kódů:

1. Kód aktivujte na stránkách https://survarium.com/en Pokud nemáte účet, založte si jej a pak postupujte následovně: My account – Add promo code – apply code

2. Každý kód hráči přinese 500 součástek, 30 000 stříbrných a 7 dní prémiového přístupu s řadou dalších bonusů

3. Kódy lze použít na starých i nových účtech

4. Bonusový obsah se vám aktivuje v průběhu 5 až 30 minut po použití kódu

5. Kódy nelze aktivovat z území států bývalého Sovětského svazu

6. Kódy lze aktivovat do 24. března 2016

7. Na jednom účtu lze aktivovat pouze jeden kód. Při aktivaci jednoho už nepůjde aktivovat další

Příjemnou zábavu přeje redakce Games.cz

Nejnovější články