Restaurant Empire v češtině je hotov
zdroj: Archiv
Novinky

Restaurant Empire v češtině je hotov

2. 6. 2003 23:23 | autor: Redakce Games.cz |

Distribuční společnost CD Projekt dnes oznámila ukončení prací na české verzi strategické simulace vedení sítí restaurací z dílny známého Trevora Chana, hry Restaurant Empire.

Lokalizační manažer CD Projektu Milan Czarnowski k české verzi Restaurant Empire říká:

    Lokalizace této hry nebyla zrovna snadná, ve hře je přes 300 stránek textu a desítky textur k překreslení. Díky velmi dobré spolupráci s výrobcem se velmi rychle odstranil problém s použitím českých fontů, které v původní verzi hry nešly použít. Vzhledem k rozsáhlosti jednotlivých tabulek a vzájemné provázanosti, byl tentokrát hodně náročný i betatest, doufám, že s výslednou kvalitou textu a zpracováni budou hráči spokojeni. Rozhodli jsme se udělat i český dabing této hry, takže během výukové mise se může hráč soustředit na výklad místo čtení příslušného textu.
Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Již dříve jsme vám nabídli anglické demo titulu a koncem dubna u nás také vyšly první dojmy. Samotnou recenzi pochopitelně napíšeme až z české verze hry, ze které vám dnes také nabízíme několik gurmánských screenshotů. Ve světě si zatím titul nevede špatně (GamersHell 8.0/10; Avault 4/5; GameSpy 60%), u nás jej můžeme očekávat koncem června, a to za cenu 999 Kč. Pokud si Restaurant Empire v našem Tiscali GameShopu předobjednáte už nyní, dostanete jej za příznivých 899 Kč.
zdroj: PR

kate

Nejnovější články