První DLC pro Gears of War 3 nebude o Deltě
zdroj: Archiv

První DLC pro Gears of War 3 nebude o Deltě

20. 9. 2011 12:21 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Je to už trochu obehraná písnička.

Vyjde hra a současně je oznámeno DLC. Vlastně máme docela štěstí, že nevyšlo v ten samý den. Nicméně, jak se zdá, tohle připravované DLC od Epicu nebude jen jednoduchá ždímačka na peníze, kterou splácali dva členové studia, případně outsourcovaný tým o polední pauze. Už jen proto, že v chystaném přídavku vůbec nepůjde o hlavní hrdiny, tedy členy Delty – ani Marcuse, ani Colea, ani Dominica a ani Braida (škoda).

Pokud jste recenzi Gears of War 3 ještě nečetli (jak jste mohli??), tak to napravte, protože hra skutečně stojí za to. Cliff Bleszinski potvrdil, že se na DLC právě pracuje a bude se jednat o kampaňový přídavek, tedy žádné „kupte si skin, dvě zbraně a jednu mapu“, jak jsme navyklí. Podle jeho slov by mělo jít o plnohodnotné DLC, které se inspirovalo u kampaňových kousků ke GTA IV, které byly vydařené.


„Ano, chystáme DLC. Bude kampaňové a jediná věc, jakou vám zatím mohu říci je to, že neuvidíte Marcuse, Doma nebo Colea. Myslím, že DLC by měla být unikátní, jako Lost and the Damned, Gay Tony apod“. Je to dobře, protože tomuto universu další prohloubení jen prospěje. Můžeme se dohadovat, oč půjde. Co třeba Saving Private Carmine? Nebo opustit COG a věnovat se „obyčejným“ civilistům, kteří svádí každodenní boje? Fungovat by mohl i příběh jednoho nebohého vojáka Locustů, který se snaží přežít invazi Lambentů. Možností je nepočítaně...

Nejnovější články