Pražské studio Grip Games oznamuje PSN arkádu Atomic Ninjas
zdroj: tisková zpráva

Pražské studio Grip Games oznamuje PSN arkádu Atomic Ninjas

19. 5. 2013 11:57 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Nedělám si valné iluze, že většina z vás zná pražské studio Grip Games a jeho početnou produkci pro různé Playstation platformy. Možná jste ale některý z titulů od Grip Games hráli a vůbec netušíte, že hra vznikla u nás. Blimp, One Epic Game, Minisquadron a hlavně Foosball 2012, říká vám to něco? Pokud ne, tak si udělejte průzkum, pokud ano, bude vás automaticky zajímat nově oznámená PSN arkáda Atomic Ninjas. Grip Games hru vydají pro PS3 a PS Vita v létě a koncept hry prozatím prezentují skrze obecný popis herních mechanismů a první obrázky.

Screenshoty jsou samy o sobě dosti výmluvné a napovídají, že Atomic Ninjas bude barevná, skoro až komiksově laděná, 2,5D arkáda zaměřená na multiplayerové souboje několika hráčů v sedmi arénách plných plošinek, beden, výtahů, pastí a jiných nástrah.

Podstatou hry je nutnost kreativně se všemi aspekty arén pracovat a využívat je k likvidaci živých nebo AI nepřátel, které nelze sejmout přímo pořádným bouchancem nebo střelbou do zad. Své soupeře musíte nějakým způsobem natlačit do smrtelné pasti, k čemuž vám krom skvělé orientace v prostředí a specifických schopností některé ze sedmi postaviček poslouží osmička super schopností, které lze upgradovat – létání, neviditelnost, telekineze a další.

Největší zábavu byste si v Atomic Ninjas měli užít při hře proti živým hráčům v některém z klasických multiplayerových módů včetně Capture the Flag, Deathmatche, Treasure huntu atd. Trénovat na ostré střety s ostatními hráči však budete moci i v off-line soubojích proti botům.

Brzy se na oficiální stránce hry objeví záběry ze hry, které charakter hry ukáží v plné kráse či nahotě. S vydáním hry tvůrci počítají letos v létě.

Nejnovější články