Postavte si polštářovou pevnost, děti, jinak vás ve Sleep Tight sežerou nestvůry
zdroj: tisková zpráva

Postavte si polštářovou pevnost, děti, jinak vás ve Sleep Tight sežerou nestvůry

15. 11. 2017 11:20 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Co si počít, když se vám pod postelí schovává strašidlo, ale vy doma nemáte maminku, která by ho vyhnala vařečkou? No, zkrátka budete muset vzít věci do vlastních rukou. Popadnout svoje pistolky na hraní, postavit z polštářů nedobytnou pevnost, přidat nějaké těžké kulomety a sledovat, jak vlny nepřátelských potvor jedna po druhé padají obličejem napřed do vašeho měkoučkého koberce. Přibližně takhle to bude probíhat v chystané tower defense střílečce Sleep Tight.

Vaším úkolem coby malého osamělého caparta je přežít co nejvíc nocí, během nichž se na vás sápou až příliš opravdové příšery. Během dne pak máte čas vylepšit svoje zbraně či pevnost, případně vykonat nějakou jinou aktivitu. Rodiče jsou asi na dovolené, jinak si tenhle každonoční boj o život nedokážu vysvětlit. Přece by jinak museli slyšet palbu z kulometných věží i z modifikovaných plastových pistolek, co mezi nestvůrami rozsévají zkázu.

zdroj: Vlastní

To, co zpočátku bude relaxačním kosením pár hloupých strašidýlek jako vystřižených z Příšerek s.r.o., se po pár vlnách rychle stane intenzivní zkouškou odvahy a palebné síly. Za sebe doufám, že Sleep Tight nabídne i nějaký konec, že nepůjde jen o nekonečnou souslednost nocí, co vás stejně dříve či později dostanou. Ale na nějaký velký příběh to tedy prozatím nevypadá, a sami autoři píšou, že „cílem je zjistit, kolik nocí dokážete přežít.“

Inu uvidíme, s čím se malý vývojářský tým We Are Fuzzy nakonec vytasí. Dojít by k tomu mělo někdy v průběhu příštího roku, a plánovanou platformou je prozatím PC a Switch.

Nejnovější články