Port Royale 4 nabídne vůbec poprvé v sérii tahové námořní bitvy
zdroj: Archiv
Novinky

Port Royale 4 nabídne vůbec poprvé v sérii tahové námořní bitvy

22. 8. 2019 13:27 | autor: Adam Homola |

Jedno z těch příjemných oznámení letošního Gamescomů jde bez pochyby za Kalypso Media, kteří během Opening Night Live oznámili Port Royale 4. Obchodní strategii, na níž pracují vývojáři z Gaming Minds Studios (tvůrci Railway Empire a Patrician), si zahrajeme sice až ke konci příštího roku, ale zase na všech hlavních platformách: PC, PlayStation 4, Xbox One a Switch.

V Port Royale 4 se vžijete do role mladého ambiciózního guvernéra, před kterým stojí nelehký úkol: dostat maličkou kolonii do zisku a vybudovat z ní velké obchodní město.

Připravte se tak na stavění budov, zařizování kompletních produkčních řetězců, budování komplexních obchodních cest napříč několika karibskými ostrovy, plnění větších i menších úkolů a vůbec všechny podobné věci, které byste mohli od třetího pokračování Port Royale čekat.

Postupně vás samozřejmě čeká také odemykání nových budov, lodí, možností apod. Nebude chybět ani dobývání měst nepřátelských národů, pronásledování jejich flotil a nezbytné potyčky s piráty.

Námořní bitvy budou v Port Royale 4 vůbec poprvé v celé sérii tahové, a to až o deseti lodích. Informací zatím není mnoho, ale to vzhledem k relativně vzdálenému datu vydání tolik nevadí. O mnoho chytřejší nebudete ani z přiloženého teaseru nebo prvních obrázků, ale tak jako tak je dobré vědět, že série Port Royale pořád žije.

zdroj: Archiv

Nejnovější články