Podrobnosti o filmové hře Battle: Los Angeles
zdroj: tisková zpráva

Podrobnosti o filmové hře Battle: Los Angeles

4. 3. 2011 9:50 | Novinky | autor: levis |

Update 4. 3. - Po dvou týdnech od první zmínky o videoherní adaptaci filmu Battle: Los Angeles, se ke hře oficiálně přiznali chlapci a dívky z Konami. Hra vyjde v průběhu dubna - pouze digitálně - na PC, X360 a PS3, na svědomí ji mají skutečně vývojáři ze Saber Intertactive a zcela nečekaně bude takřka do puntíku odrážet události z filmu. V roli mariňáka Lee Imlaye budete společně s ostatními zelenými mozky bránit Zemi proti emzácké invazi, kteří si Los Angeles vybrali jako centrální bojiště, kde se všechno rozhodne.

Battle: Los Angeles bude klasická střílečka bez větších překvapení, ve které budete ničit mimozemské vojáky a příšery jako na běžícím pásu ve značně skriptovaných misích, které vás občas nechají zničit i nějakou tu budovu či jiný objekt. Vzhledem k tomu, že byla hra představena tak krátce před vydáním, tak asi nelze očekávat žádnou extra kvalitní a hlubokou zábavu. To ostatně platí i o filmu samotném, jak se pochlubil kolega Aleš Smutný, když přišel z novinářské projekce, ale to už není naše věc. Zatím mrkněte na nové screeny.

Původní informace z 21. 2. - Australská ratingová organizace odhalila zbrusu novou filmovou hru Battle: Los Angeles 2011, která nese titul stejnojmenného nadcházejícího sci-fi filmu. Mělo by jít o akční hru ze stáje Konami a vývojářského studia Saber Interactive, o němž se v poslední době mluvilo především v souvislosti s domnělým remakem Halo a akcí Inversion plánovanou na příští rok. Battle: L.A. má prý být multiplatformní a zřejmě se objeví v době premiéry filmu, tedy již koncem příštího měsíce.

Jestli vám ten název stále vrtá hlavou, možná si vzpomenete, že právě při natáčení Battle: L.A. do světa unikly první důkazy o existenci Resistance 3, když si Sony očividně zaplatilo virální kampaň na svoji hru do některého ze záběrů. Ve filmu režírovaném Jonathanem Liebesmanem bude muset partička amerických mariňáků odrazit mimozemskou invazi do L.A, ze známých tváří se můžete těšit třeba na Aarona Eckharta (hrál Harveyeho Denta v posledním Batmanovi).

 

Nejnovější články