Oznámení Combat Mission: Afrika Korps
zdroj: Archiv

Oznámení Combat Mission: Afrika Korps

5. 4. 2003 11:11 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Battlefront včera oficiálně ohlásil další díl své 3D válečné série Combat Mission, který se bude jmenovat Combat Mission: Afrika Korps a vám už je možná nyní jasné, kam že vás toto pokračování mixu tahové a real-time strategie zavede.

Podle dostupných informací poběží Afrika Korps na stejném engine jako Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin (80%). V novém příběhu se vypravíte do lybijských pouští Severní Afriky, italských hor, na Sicílii a také na ostrov Kréta, to vše samozřejmě během vřav druhé světové války. Mezi národy se ve hře objeví Američané, Němci, Italové, Britové, Kanaďané, Australané, Poláci i obyvatelé vzdáleného Nového Zélandu.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Co se týče náplně jednotlivých misí, připravte se na pomoc americkým a britským silám proti Němcům u Anzia, na boje za německé jednotky Fallschirmjäger na Krétě nebo na útok generála Pattona na Sicílii. Chybět nebude ani dobývání pevnosti Tobruk proslulými německými Afrika Korps. Mezi novými grafickými efekty byste měli spatřit třeba prach a kouř, valící se od jedoucích vozidel nebo lépe vypadající výbuchy, které se u Barbarossa to Berlin staly kamenem úrazu. Hra bude dále obsahovat generátor bitev a také editor pro tvorbu vlastních map. Datum dokončení a celosvětové uvolnění Combat Mission: Afrika Korps přes Battlefront.com je naplánováno na konec letošního roku, v Americe bude jeho cena prý nižší než $40 a přes internet jej budou moci získat i hráči z Evropy.
zdroj: PR, Battlefront

kate

Nejnovější články