Other Inside je česká logická plošinovka o vzpomínkách jednoho mima
zdroj: Archiv

Other Inside je česká logická plošinovka o vzpomínkách jednoho mima

2. 9. 2016 17:30 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Dvoučlenné olomoucké studio Vicious Mime se v rámci Steam Greenlightu uchází o hráčské hlasy s velmi originální logickou plošinovkou Other Inside. Jejím hlavním hrdinou  je mim, který zjistí, že mu chybí jedna velmi důležitá vzpomínka. Cesta k jejímu obnovení vede skrze doslova skrz jeho vzpomínky. Během nich odhalujete, co je hlavní hrdina vlastně zač a především, skrze sérii rozhodnutí budete moci ovlivňovat jeho život.

Pokud vám to zní bizarně, ještě jste neslyšeli ani půlku z toho, co Other Inside nabízí. Hra bude kombinovat logické puzzly s plošinovkovými pasážemi, přičemž hlavní hrdina je natolik zkušený mim, že některé jeho iluze vlastně nejsou iluzemi. Dokáže používat imaginární předměty, vytvořit třeba imaginární stěnu a to vše slouží při překonávání překážek na jeho cestě.

Odhalování a především ovlivňování mimovy milosti je hlavním motivem příběhu. Bude jen na vás, zda pomůžete člověku v nouzi a nebo ne. Může se vám to samozřejmě vyplatit, protože se vaše volby budou promítat do dalšího plynutí příběhu. De facto byste měli rekonstruovat jeho život a definovat jeho osobnost.

Za Other Inside stojí dva vývojáři – Jiří Gerat a David Konečný, kteří vyvíjejí hry ve volném čase a nejde o jejich prvotinu. Pro Other Inside můžete na Greenlightu hlasovat pod tímto odkazem a níže se podívejte na trailer ze hry.

zdroj: Archiv

Nejnovější články