Olympijská simulace Athens 2004 míří i na PC
zdroj: tisková zpráva

Olympijská simulace Athens 2004 míří i na PC

23. 9. 2004 23:23 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

O sportovní hře s názvem Athens 2004 jsme vás už letos jednou informovali, a to i přesto, že v té době byla ještě oznámena pouze pro Playstation 2.

Jednalo se totiž o oficiální videohru letošní olympiády a později také o konzolový bestseller. Nyní se tato simulace pomalu dostává i na PC - datum jejího vydání je naplánováno na polovinu října a bez povšimnutí nelze přejít ani to, že jejím americkým vydavatelem se stane Eidos. Evropský publisher však zatím oznámen nebyl. První čtveřici screenshotů z PC verze najdete v naší nové galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Hra by měla zahrnovat sedm sportovních okruhů, které si ve virtuálu vyzkoušíte na tratích a hřištích, vymodelovaných podle skutečných závodišť v řecké metropoli. Konkrétně se bude jednat třeba o atletiku, gymnastiku, střelbu ze vzduchovky, plavání a tak dále. V každém sportu bude na výběr vždy jedna či více disciplín. Například v atletice můžete očekávat běhy na různé vzdálenosti, skok do dálky a do výšky, trojskok, hod oštěpem i diskem apod. Celkově se ve hře objeví 800 postav sportovců a sportovkyň ze 64 států světa. Aby všichni vypadali při podávání svých výkonů co nejvěrohodněji, použili tvůrci technologie motion-capture.
zdroj: Worthplaying, TTG

kate

Nejnovější články