Obsahovou nabídku závodní arkády The Crew rozšíří klasická auta, týmové závody i PvP mód
zdroj: Archiv

Obsahovou nabídku závodní arkády The Crew rozšíří klasická auta, týmové závody i PvP mód

25. 3. 2015 16:45 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Ubisoft se snaží prodloužit život své závodní arkády The Crew prostřednictvím nové trial verze a samozřejmě i nového obsahu. Dnes vydané updaty Vintage Live Update a Vintage Car Pack totiž nabízí nové klasické vozy, frakční mise a společně s tím i nový PvP mód, součástky pro vizuální tuning vozidla a další drobnosti.

Dvouhodinová trial verze je dostupná pouze majitelům PS4 a Xbox One, a pokud vás hra chytne, můžete si po zaplacení udělat z trial verze plnou a neztratíte pak nic z toho, co jste si během dvojice zkušebních hodin nahráli.

Vintage Car Pack obsahuje například vozidla Chevrolet Corvette C2, Chevrolet Corvette C3 a třeba i Spyker C8 Aileron. Balíček nových vozidel je součástí season passu, ale můžete si jej zakoupit i samostatně.

zdroj: Archiv

Naproti tomu Vintage Live Update je k dispozici všem majitelům hry zdarma o obsahuje třeba čtveřici nových misí pro týmy. Krom jiného si zajezdíte na Divokém západě, přebrodíte bažiny okolo New Orleans, projedete ikonickou silnici Route 66 a dorazíte i do Las Vegas.

Dále do hry přibude Blitz Brawl PvP mód, ve kterém získáváte pro sebe i pro tým body během závodění ze zóny do zóny, přičemž se snažíte soupeře ze zóny vytlačit, zatímco se bráníte, aby soupeři nevytlačili vás. No a v neposlední řadě je součástí Vintage Live Update i kolekce dekorativních součástek pro šest vámi vybraných vozidel. Jde třeba o retro nálepky nebo dřevěný interiér!

Nejnovější články