Nové Saints Row v dalších videích představuje městské čtvrti a automobilové honičky
zdroj: Volition

Nové Saints Row v dalších videích představuje městské čtvrti a automobilové honičky

15. 10. 2021 15:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Časopis Game Informer v rámci svého preview chystaného rebootu série Saints Row zveřejnil další exkluzivní videa z rozpracované verze hry, tentokrát se zaměřením na vozidla, honičky a přestřelky na nejrůznějším počtu kol. Na záběrech můžete sledovat ježdění v autech, v pouštních buginách a na motorkách.

Po zhlédnutí získáte také jistou představu, jak se z nich střílí a jak se v nich bourá. Mezi ostatními otevřenými městskými akcemi působí v tomto ohledu Saints Row vcelku standardně – model poškození je ucházející, nechybí prostřelování pneumatik a vysoce arkádový jízdní model. Novinkou je možnost během jízdy přenechat řízení někomu jinému, vylézt na střechu automobilu a střílet.

 

Honičky s příslušníky bezpečnostních složek si můžete užít jak v městském prostředí Santo Ileso, tak i na pouštním předměstí inspirovaném americkým jihozápadem. Jednotlivým částem přelidněné metropole se Volition věnují v samostatném videu níže.

Sousedství ovládají tři nepřátelské frakce, se kterými si Saints půjdou po krku. Rancho Provedencia je typickou průmyslovou čtvrtí ovládanou gangem Los Panteros, kde si jeho členové tuní svá milovaná auta. Podnikatelská čtvrť Lakeshore je i se svými věžáky a kancelářemi domovem byznysmenů z Marshallovy rodiny. Posledním významným sousedstvím je pak Monte Vista, kde sídlí místní boháči, ale také anarchistická skupina The Idols. Nejoblíbenější zábavou jejích členů je ničení drahých věcí a opulentně-destruktivní večírky v luxusních vilách.

zdroj: Deep Silver

Saints Row vychází 25. února 2022 pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S.

Nejnovější články