Nezávislý horor Dear RED nabídne 17 různých konců
zdroj: tisková zpráva

Nezávislý horor Dear RED nabídne 17 různých konců

14. 3. 2016 11:05 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Dear RED si můžete zdarma zahrát na Androidu a skrze server Game Jolt i na PC, s podporou komunity by se však tento ambiciózní projekt mohl podívat i na Steam. Tam by se hráči mohli dočkat rozvinutější hry s více konci, lepší grafikou a s bohatším obsahem. Právě možnost více konců láká nejvíce, protože v závislosti na vašem vyšetřování a následných rozhodnutích můžete dojít k až 17 různým koncům.

Hráči se v Dear RED ujímají role dívky, které se celé roky zdá o tom, že dopadla vraha své matky a pomstila se na něm. Takže žádné předávání policii. Její pouť je přitom protkaná řadou voleb, kdy se hráči budou muset rozhodovat mezi pravdou a lží. Tato rozhodnutí navíc mají přímý vliv na závěr hry.

Jak už bylo řečeno, v případě steamové verze hry se vaše rozhodnutí promítnou do jednoho ze sedmnácti možných konců. K tomu chce vietnamský vývojář Lee Sang navrch také přidat nový obsah, jaký ale už nespecifikoval. Vylepšená edice se však prezentuje novým trailerem představujícím osobité grafické zpracování a lehký nástin toho, co temný příběh hry nabízí.

zdroj: Archiv

Nejnovější články