Nejpopulárnější mod pro Diablo II bude nyní ještě lepší
zdroj: Blizzard

Nejpopulárnější mod pro Diablo II bude nyní ještě lepší

2. 8. 2021 13:20 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Remaster Diablo II: Resurrected by měl vyjít letos v září, s ohledem na současné problémy Blizzardu a na pravidelné odklady prakticky všech velkých titulů ale bereme tento termín spíše s rezervou. Na návrat do světa Sanctuary se ale velmi těšíme, a pokud jste na tom podobně jako my, můžete v mezičase vzít zavděk komplexním modem pro původní druhý díl.

Median XL patří k nejstarším a nejdéle běžícím modifikacím Diabla II. Autoři na něm pracují přes 10 let a stále jej opatřují novými prvky a vylepšeními. Mod rozšiřuje stromy schopností a množství kořisti, kterou na své pouti skrz hordy pekelných přisluhovačů můžete získat, nemění ale hratelnost, kterou má Diablo II i po dvou dekádách od vydání perfektní.

Vývojářský tým se nyní připomněl s updatem 2.0, který celý zážitek pozvedne na zcela novou úroveň. Má jít o dosud největší enginový a obsahový balíček, který přinese nové skilly, endgame obsah, změny v uživatelském rozhraní, režim pro barvoslepé a rescale na 4K rozlišení.

Meridian XL 2.0 by měl vyjít 27. srpna, už nyní si ale můžete vyzkoušet předchozí build s číslem 1.8.0. Stáhnout si jej můžete pod tímto odkazem, k rozběhnutí potřebujete Diablo II s datadiskem Lord of Destruction.

Nejnovější články