Návrat právníka v Ace Attorney 5 a HD remaku původní trilogie
zdroj: Tisková zpráva

Návrat právníka v Ace Attorney 5 a HD remaku původní trilogie

30. 1. 2012 13:41 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Pro lokální fanoušky je to prostě „právník“, oficiální název zní ale Ace Attorney, potažmo Gyakuten Saiban. Jde o populární sérii vynikajících detektivních adventur pro handheldy od Nintenda, která se po dvou spin-offech Ace Attorney Investigations a chystané odbočce Professor Layton vs. Ace Attorney, dočká přímého pokračování, čili Ace Attorney 5. Během víkendové akce k oslavám 10. výročí celé série přišel s touto informací přímo Capcom.

Nic konkrétního o hře zatím oznámeno nebylo. Neznáme platformu (pravděpodobně 3DS s ohledem na to, že je celá série spjata s Nintendo handheldy), neznáme termín vydání (natož, jestli hra vyjde mimo JPN) a dokonce ani hlavního hrdinu. Bude to opět Phoenix Wright, Miles Edgeworth, Apollo Justice nebo někdo nový? Čekání bude pro fanoušky hodně napínavé. Capcom jim to však zpříjemní vydáním čerstvě oznámených HD remaků prvních tří dílů.

S novou grafikou a dalšími úpravami se tituly Phoenix Wright: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney – Justice for All a Phoenix Wright: Ace Attorney – Trials and Tribulations objeví na iOS a Android zařízeních. Hry bude možné koupit (termín zatím není) jednotlivě za cca 8 dolarů kus nebo všechny dohromady pod názvem Ace Attorney 123 HD: Phoenix Wright za necelých 16 dolarů. Ceny jsou jenom přepočet z jenů, pokud bude trilogie dostupná i na českém app storu, budou se ceny zřejmě lišit. Čtvrtý titul, Apollo Justice: Ace Attorney, do HD kompilace zařazen není, o důvodech se lze jen dohadovat. Jisté je, že fanouškům série bude možná na iOS a Androidu chybět. Screenshoty z HD remaků prvních tří dílů najdete na webu Famitsu.

Nejnovější články