Multiplayer pro Beat Saber dorazil i na PlayStation VR
zdroj: Beat Games

Multiplayer pro Beat Saber dorazil i na PlayStation VR

26. 10. 2021 12:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Co je lepšího než spojit videohry a pohyb? Spojit videohry a pohyb s kamarády! V PC verzi českého hitu Beat Saber už můžete multiplayer hrát skoro rok, v případě PlayStation VR je tahle funkce velmi čerstvá. Své kamarády i naprosto cizí lidi ze všech koutů světa nyní můžete vyzvat k tanečním bitvám až pro pět osob.

K hraní v multiplayeru budete potřebovat předplatné PlayStation Plus. Bohužel chybí cross-play, takže tancovat můžete pouze s ostatními vlastníky PSVR.

zdroj: Beat Games

Co ale nechybí, jsou různé vymoženosti, díky kterým se můžete porovnávat s ostatními, tedy hlavně výsledková tabulka včetně různých odznáčků za zásluhy. Ať už budete v zápasech nejpřesnější, nejpomalejší, nebo zkrátka na skóre nejlepší. Kromě toho si můžete také přizpůsobit vlastního avatara nebo upravit barvy svých světelných mečů a kostek.

A protože se blíží Halloween, mají pro vás Beat Games ještě jedno překvapení v podobě nové skladby. Spooky Beat od Jaroslava Becka vás jistě naladí na tu správnou strašidelnou notu. Stejně jako do všech ostatních se i do něj můžete v Beat Saberu pustit v multiplayeru.

Nejnovější články