Logická hra Underground Keeper připomíná 3D verzi Hledání min
zdroj: Tisková zpráva

Logická hra Underground Keeper připomíná 3D verzi Hledání min

21. 7. 2016 17:02 | Novinky | autor: Adam Homola |

Tvůrci hry TankZone Battle ze slovenského studia Render System vydají v polovině srpna logickou hru Underground Keeper, ve které musíte překonávat nástrahy podzemních levelů, abyste se dostali na svobodu. Vtip je v tom, že kutání bloků v podzemí trochu připomíná Hledání min z Windows, čili se můžete při troše nepozornosti vyhodit do vzduchu.

Underground Keeper hrajete v pohledu z první osoby a čeká na vás šedesát úrovní ve čtyřech různých prostředích. K portálu se musíte v každé úrovni prokutat pomocí krumpáče, ale neobejdete se ani bez mapy, lampy a omezeného množství trhaviny. Zmíněné Hledání min začne Underground Keeper připomínat ve chvíli, kdy po vykutaném bloku zůstane číslo, které značí, kolik nebezpečných bloků je ve vašem bezprostředním okolí.

Čím je číslo větší, tím větší pozor byste si měli dávat. Podle čísel byste měli zvolit další postup, a jakmile se dostanete k zaminovanému bloku, použijete trhavinu. Nesmíte si ji ale všechnu vyplácat na prvních pár podezřelých bloků, protože zásoby jsou omezené. Náročnost úrovní roste s každým dalším levelem, ale vývojáři tvrdí, že si díky třem obtížnostem zahraje téměř každý - od naprostých začátečníků, až po veterány logických her.

zdroj: Archiv

Underground Keeper úspěšně prošla Greenlightem a na Steamu hru najdete za tímto odkazem. Plná verze vyjde 15. srpna za cenu 6 euro.

Nejnovější články