Infinite Space 3 nabízí nevyčerpatelnou porci vesmírných roguelike dobrodružství
zdroj: tisková zpráva

Infinite Space 3 nabízí nevyčerpatelnou porci vesmírných roguelike dobrodružství

17. 11. 2015 14:47 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Dlouhá léta před tím než se celý herní svět zbláznil do náhodně generovaných dobrodružství v FTL: Faster Than Light, nabídli tvůrci z Digital Eel hráčům dva koncepčně podobné tituly Strange Adventures in Infinite Space a Weird Worlds: Return to Infinite Space. Spoléhaly na relativně krátké herní seance bez možnosti uložení, pokaždé však s jiným obsahem v podobě zápletky, prostředí, postav, dobrodružství a soubojů. Obě dvě hry předběhly svou dobu, respektive vyšly v době, kdy ještě indie tvorba nebyla tak v centru pozornosti, jak je tomu dnes. Možná ale tvůrci svůj báječný koncept prodají hráčům nyní - na konci října totiž vydali svou sci-fi strategii Infinite Space 3: Sea of Stars na Steamu.

Tahový pohyb po mapě i souboje reálném čase v každé nové hře nabídnou kratičký příběh s uceleným a náhodně generovaným vyprávěním, které se svérázným humorem odhalí malou část z tajemství tohoto herního světa. V zásadě tak můžete Infinite Space hrát pořád dokolečka a zažívat stále nová dobrodružství. Vývojáři navíc aktivně podporují tvorbu modifikací, k čemu poskytli zájemcům potřebné nástroje. Co s nimi modeři dokáží, to je skutečně jen ve hvězdách.

Následující trailer ukazuje některé ze základních mechanismů hry a předvádí parádní soundtrack, který vznikl, stejně jako další prvky, díky podpoře fanoušků na Kickstarteru. Pokud mezi ně nepatříte, ale Infinite Space 3 vás zaujala, může být za doslova pár šupů vaše na zmíněném Steamu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články