Hokejistu na přebal NHL 17 vybere veřejnost, v osmičce nominovaných je i Jakub Voráček
zdroj: Archiv
Novinky

Hokejistu na přebal NHL 17 vybere veřejnost, v osmičce nominovaných je i Jakub Voráček

27. 4. 2016 12:00 | autor: Petr Poláček |

Ne, PC verze NHL nevyjde ani letos. A když máme automatický dotaz za sebou s tím, můžete se soustředit na volbu hráče, který se objeví na přebalu NHL 17 na celém světě. Jágr v nabídce není, ale Jakub Voráček z týmu Flyers ano - společně s Jágrovým parťákem Barkovem z Floridy, supertalentem Connorem McDavidem z týmu Oilers nebo Anze Kopitarem z kádru Kings. Každý z osmi hráčů v nabídce reprezentuje jednu zemi či tým (ČR, Finsko, Rusko, tým Evropy), který bude startovat na Světovém poháru v září tohoto roku, kdy zjevně vyjde na Xbox One a PS4 i hra samotná. Lepší marketingovou podporu NHL 2017 si v EA snad ani nemohli přát. Co ale můžeme od letošního ročníku jediného virtuálního hokeje čekat?

Podrobnosti se dozvíme až v létě, ale informace ze stránek hry a video, které představuje tvůrčí vizi, hovoří následovně: „Ať už jde o chladnokrevný zákrok, nebo souboj před brankou o klíčový prostor, naším cílem je vylepšit herní systém ve všech třech pásmech. Díky větším možnostem přizpůsobení našich nejoblíbenějších režimů vytvoříme zcela nový zážitek v rámci dosud největší a nejpůsobivější hokejové hry.“

zdroj: Archiv

Nic dalšího, konkrétního, zatím o NHL 17 nevíme. Hra ale určitě zohlední právě zářijový Světový pohár (čekejte ho jako speciální mód) a rozšíří záběr jednotlivých herních módů, jako vždycky.

Hlasování o podobě přebalu NHL 17 probíhá za tímto odkazem na stránkách NHL. Odehraje se ve třech kolech, v tom prvním proti Voráčkovi stojí právě McDavid. To pro našeho borce nevypadá dobře… Záleží ale i na vašich hlasech a stylu hlasování - když budete s využitím unikátního hashtagu každého hráče hlasovat na Twitteru, tak jedině ve čtvrtek, protože to se bude každý hlas počítat jako dva.

ea_sports_nhl___17_cover_vote_begins_today zdroj: Archiv

Kdo se na přebalu NHL objeví, se dozvíme 22. června během NHL Awards v Las Vegas, kdy také tvůrci zveřejní další informace a první záběry ze hry. Další informace o NHL 17 najdete časem na oficiálních stránkách, kde se můžete přihlásit k odběru novinek, aby vám nic podstatného neuteklo.

Nejnovější články