HD remake skvělé survival adventury Pathologic vyjde koncem měsíce
zdroj: tisková zpráva

HD remake skvělé survival adventury Pathologic vyjde koncem měsíce

23. 10. 2015 18:45 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Čert aby se v těch Pathologicích vyznal. Nicméně, není to tak složití. Původní Pathologic byla v mnoha konceptech geniální, chytrá survival adventura, jíž opakovaně srážely bugy a občasné designové přešlapy. Studio Ice-Pick Lodge se rozhodlo hru udělat znovu, od základu, na což žádalo peníze na Kickstarteru, který uspěl. Ale aby čekání nebylo tak dlouhé, přepracovali původní titul ve formě remasteru jménem Pathologic Classic HD. Ten vyjde už 29. října, kdybyste si chtěli zkrátit čekání na zbrusu novou hru.

Ač byste od HD remasteru čekali především novou grafiku, u Pathologic Calssic HD jsou asi nejdůležitější opravy, na které ve hře dojde. Opraveny budou samozřejmě bugy a chyby, tvůrci poopraví kritizované herní prvky, kompletně přepsali scénář, aby v angličtině nezněl tak strašně, to samozřejmě znamená i nový dabing a dialogy. Nu a k tomu samozřejmě lepší grafika a vizuální efekty.

Pokud nevíte, oč ve hře jde – město sužuje epidemie. Vy, jako jeden ze tří vyšetřovatelů přijíždíte do města pokusit se epidemii zastavit. Máte na to ale jen 12 dní, pak přijde konec. A už od začátku víte, že všechny nezachráníte. Každý z vyšetřovatelů (inkvizitor, doktor, voják) mají jiné metody, jak mají k epidemii přistoupit. A aby toho nebylo málo, ve městě se zjevují dvě mysteriozní postavy...

Pathologic Classic HD je prostě možností, jak si zahrát tuhle klasiku ve snad stravitelné podobě a ukrátit si čekání na „velkou“ novou hru.

zdroj: Archiv

Nejnovější články