zdroj: One More Level

Ghostrunner 2 přináší frenetickou kyberpunkovou akci i jízdu na motorce

26. 5. 2023 9:22 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Pokračování hardcore plošinovky Ghostrunner v ukázce výše ukazuje nádherně bezútěšnou kyberpunkovou akci. Na příběhovou motorku naskakujeme rok po událostech prvního dílu. Klíčník sice padnul, ale ohrožení lidstva zdaleka nepominulo. Kybernetický nindža se tentokrát vydává i do exteriérů zdecimované pustiny, aby se opět s nanočepelí postavil smrtelné hrozbě.

Novinek nebude v Ghostrunner 2 pomálu. Připravte se na komplikované souboje s bossy, průzkum prostředí a hlavně nelineární úrovně, které půjde prozkoumávat na motorce. Do upadajícího světa budete na futuristické silničce vyrážet z centrální základny. Vůbec poprvé budou ve hře neutrální NPC, která vám mohou pomoci, nebo taky pěkně zavařit.

Akce bude velmi podobná prvnímu dílu, takže spousta akrobacie, běhání po zdech a brutální šermířské choreografie. Hra ale představí i nové způsoby, jak se vypořádat s protivníky. A abyste náhodou neměli příliš velkou převahu, i nepřátelé dostanou do mozkovny trochu toho IQ navíc. Budou totiž dynamicky reagovat na vzniklé situace a vytvářet bojové strategie proti konkrétním schopnostem, které na ně použijete.

Svoboda se projeví nejen v otevřenějších a interaktivních úrovních, ale i v dialozích. Ghostrunner 2 bude obsahovat větvené rozhovory, abyste se mohli hlouběji ponořit do zajímavého kyberpunkového světa a možná i ovlivnit, jakým směrem se bude ubírat příběh. Samozřejmě nebude chybět celá řada herních módů, světové žebříčky a další způsoby, jak Ghostrunner 2 opakovaně hrát.

Ghostrunner 2 vyjde letos na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Nejnovější články