Duchařská adventura Whispering Willows vás nechá komunikovat s mrtvými
zdroj: tisková zpráva

Duchařská adventura Whispering Willows vás nechá komunikovat s mrtvými

25. 6. 2015 17:01 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Velmi zajímavý nezávislý titul se chystá pro PlayStation 4 a PS Vita. Stojí za ním malé nezávislé studio Night Life Interactive, jmenuje se Whispering Willows a jde o logickou hru kombinovanou s adventurou. Hlavní hrdinka Elena pátrá po svém otci v domě, kde snadno ztratí jak ona, tak i spousta tajemství, záhad a mrtvých. Elena by neměla šanci domem projít a komunikovat s dušemi zemřelých, kdyby se sama nedokázala přeměnit do poněkud méně hmotné formy.

Ačkoliv základem příběhu je hledání otce, během své cesty se Elena seznámí s příběhy jednotlivých duchů, které během své cesty potká. Právě osvobozování jejich duší vám pak bude vyprávět samotný příběh domu a začne osvětlovat, co se tu vlastně děje. Z herního hlediska je Whispering Willows adventura plná puzzlů a logických hádanek, to vše vyvedené v krásné, ručně malované grafice, jíž si můžete prohlédnout i na obrázcích.

V traileru se vám předvede právě hra a její grafika, jen musíte přestát poněkud zbytečný hraný začátek, který jen odvádí pozornost od toho, proč by vás hra měla zajímat. Whispering Willows působí velmi sympaticky a její balancování mezi záhadou, hororem v žánru pro ně ne až tak typickém vypadá velmi nadějně. Jak to dopadlo zjistíme 30. července, kdy hra vyjde na PS4 a PS Vita a to jako cross-buy.

zdroj: Archiv

Nejnovější články