Druhé rozšíření X: Rebirth nese jméno Home of Light a vyjde na konci února
zdroj: tisková zpráva

Druhé rozšíření X: Rebirth nese jméno Home of Light a vyjde na konci února

15. 12. 2015 16:52 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

V pořadí již druhý přídavek vesmírné simulace X: Rebirth vyjde příští rok, 29. února, a bude se jmenovat Home of Light. Datadisk přijde ruku v ruce s aktualizací na verzi 4.0 a vedle nové porce obsahu přinese také dosud největší míru volnosti ve všech aspektech hry. Novinky se totiž týkají obchodování, budování, ale i vesmírných soubojů, ve kterých se hráči mohou těšit na dosud nejsilnější protivníky.

Hlavní devizou tedy budou nové možnosti, a to včetně rozrostlého vesmíru obsahujícího rovnou tři nové systémy – Home of Light, Toride a Cold Star. První jmenovaný je bohatým systémem, ve kterém si lze obchodováním přijít na zajímavé peníze, Torida nabídne dosud nejnebezpečnější oblasti, jež jsou však velmi lákavé na průzkum. A konečně Cold Star nabídne oblast velmi bohatou na nerostné suroviny. Jak vidno, na své si přijdou jak bojovníci, tak i obchodníci a těžaři.

Další zajímavou novinkou je možnost budovat překladiště, ve kterých lze uchovávat nerostné suroviny a jiné bohatství. Zároveň také hra nabídne nové možnosti začátku příběhu – nově nastupující hráči tak budou moci naskočit rovnou do víru dění například v roli bohatého obchodníka v systému Home of Light.

Do hry nadále samozřejmě přibudou i nové úkoly, které půjde díky nové aktualizaci 4.0 podstatně pohodlněji sledovat. Systém by měl fungovat podobně, jako je tomu v jiných RPG hrách – tedy formou jakési nástěnky.

Zkrátka a dobře, v unikátní, přestupné datum, 29. února, se budou moci hráči X: Rebirth těšit ze značného přísunu nového obsahu. Bližší detaily jsou například k dispozici na stránkách Steamu.

Nejnovější články